تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میرداماد، کوچه دامن افشار، پ 40، کلینیک دکتر دولتی

021-88881719

مشاوره و ویزیت آنلاین نوبت دهی و ویزیت آنلاین

سوالات متداول

+ آیا تزریق بوتاکس سبب شلی پوست می شود؟

انجام صحیح و با نوع استاندارد بوتاکس به هیچ عنوان سبب شلی پوست و یا افتادگی پلک نمی شود و حتی انجام مکرر آن از عمیق شدن چروکها جلوگیری می کند.

+ آیا ژل ها در صورت جابجا می شوند؟

گذشته استفاده از ژل های غیر مرغوب PAGE (پاژ) توسط بعضی همکاران باعث عوارض فراوانی از جمله جابجایی ژل شده است که با ژل های استاندارد هیالورونیک اسید یا کلسیم هیدروکسیل آپاتیت هرگز رخ نمی دهد.

+ آیا تاتو ابرو را می توان با یک جلسه لیزر بطور کامل محو کرد؟

خیر – تاتو بخصوص اگر بصورت عمقی و حرفه ای انجام شده باشد و نیز در مورد رنگهای قرمز و زرد و قهوه ای به نسبت رنگهای مشکی و سرمه ای لیزر اثر کمتری دارد و نیاز به جلسات بیشتری دارد. انجام تاتو روی تاتو انجام لیزر را دشوارتر می کند. معمولا جهت لیزر تاتو ابرو ابتدا یک جلسه تست لیزر در بخش کوچکی از تاتو انجام می شود و براساس نتیجه آن لیزر انجام خواهد شد.

+ آیا می توان لک های پوستی را با لیزر درمان کرد؟

بطور کلی لیزر جهت لک های منتشر صورت به نام ملاسما یا لک حاملگی مناسب نمی باشد و حتی در مواردی سبب تیره تر شدن آن می شود. تنها در افراد با پوست روشن و لک های سطحی در جلسات متعدد در کنار درمان دارویی می توان از لیزر Q-switched Nd:YAGجهت درمان استفاده کرد. در مورد لک های نقطه ریز به نام فرکل یا کک مک هم می توان با لیزر درمان را انجام داد.

+ آیا انجام لیزر روی بارداری تائیری دارد؟

خیر – اما انجام لیزر فرضا لیزر موی زائد در دوران بارداری توصیه نمی شود. نور لیزر اثر مخربی بر روی دستگاه تولید مثل نداشته و سبب ناباروری نمی شود.

+ آیا انجام لیزر سبب ابتلا به سرطان می شود؟

خیر – هیچ گونه ارتباطی بین انجام لیزر و سرطان وجود ندارد. نور لیزر یک طول موج خاص از نور است که بصورت همگرا و تقویت شده با اهداف خاص فرضا رفع موهای زائد به پوست تابانده می شود و به هیچ عنوان تشعشعی با آثار سرطان زایی نمی باشد.

+ آیا لیزر لیپولیز سبب کاهش وزن می شود؟

خیر – لیزر لیپولیز به هیچ وجه روشی جهت لاغری و کاهش وزن نمی باشد؛ بلکه روشی جهت کاهش سایز است و جهت چربی های زیر جلدی موضعی تجمع یافته مانند پهلوها، شکم، بغل ران، چربی پشت، داخل ران و زانو بکار میرود.

+ میزان ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟

در یک جلسه تزریق چربی صورت و گونه ها حدود 20 سی سی چربی تزریق میشود که از این میزان تنها حدود 40-30% آن باقی می ماند و ما بقی در عرض چند هفته بعد از تزریق کاهش می یابد. بنابراین در مواردی نیاز به تکرار تزریق با فواصل 6-2 ماه می باشد.

+آیا زگیل تناسلی قابل درمان است؟

بله، با فریز (کرایوتراپی) متعدد به فواصل سه هفته ضایعات از بین می روند اما ریسک انتقال و یا عود به صفر نمی رسد.